Homebrewing: Výroba piva doma stoupá na oblibě. Vaříte si ho i vy?

Komerční sdělení.

Nejlepší pivo je to, které si sami uvaříte. Alespoň si to myslí pivní fanoušci, kteří nadobro propadli homebrewinguvýrobě domácího piva. Vsadíme se, že i vy se čas od času zasníte a představíte si, jak vytahujete z lednice vychlazené pivko vlastní výroby. Dotažené do posledního detailu, v souladu s vašimi chuťovými pohárky… Tak proč neuděláte krok kupředu? S moderní varnou je vaření piva doma jednoduchá jako facka. Zařízení pohlídá, aby důležité procesy proběhly v naprostém pořádku a výsledek neskončil fiaskem.

Homebrewing má v České republice dlouhou tradici, ale upřímně – v minulosti rozhodně nebyl pro každého. Dosažení dobrého výsledku bylo odjakživa podmíněno trpělivostí a sbíráním zkušeností.

Muž s pivem (Pivovary-Braumeister.cz)

Výroba domácího piva sama o sobě složitá není, ale kamenem úrazu bylo nedodržení optimální teploty. Právě ta – a nikoliv přesný poměr ingrediencí – je alfou a omegou pivní alchymie. Díky inovativním technologiím však není důvod ke strachu. Stačí sáhnout po varně, která o to nejdůležitější postará za vás.

Příslovečným zlatým grálem domácího vaření piva je domácí pivovar Speidel Braumeister. Jedná se o jediný typ varny, který při vaření zajišťuje plynulou cirkulaci sladové kaše od dna k hladině bez použití míchadla. Na zařízení je již na první pohled patrná německá preciznost – všechny díly k sobě perfektně pasují a vše díky tomu funguje, jak má. Napodobitelů se na trhu objevilo mnoho, ale žádný z nich kvalit Braumeistera nedosahuje.

Pivovar Speidel Braumeister byl koncipován tak, aby s ním mohl v domácích podmínkách vařit pivo opravdu každý. Navíc je kompaktní a nepřekáží. Milovníky hi-tech pak jistě potěší platforma MySpeidel, která umožňuje ovládání varny přes mobilní aplikaci a vaření podle receptů ostatních nadšenců.

Nemůžete se dočkat, až se přidáte k ostatním homebrewerům? Přečtěte si další informace o varně Braumeister na pivovary-braumeister.cz a pusťte se do toho!